Zrušení veškeré výuky do 22. 3. 2020

10.3.2020

V souvislosti se situací ohledně šíření nákazy COVID-19 vedení UP na základě mimořádného opatření vlády d̲o̲č̲a̲s̲n̲ě̲ r̲u̲š̲í̲ k̲o̲n̲t̲a̲k̲t̲n̲í̲ v̲ý̲u̲k̲u̲.

• Opatření platí o̲d̲ z̲í̲t̲ř̲k̲a̲ (středa 11. 3.) do konce příštího týdne (neděle 22. 3.). Týká také kurzů celoživotního vzdělávání UP.

• O případném dalším prodloužení tohoto opatření s ohledem na aktuální vývoj situace vás budeme informovat.

• Alternativní forma výuky a studia v tomto období je na individuální domluvě vyučujícího se studenty.

• P̲r̲a̲c̲o̲v̲n̲í̲ p̲o̲v̲i̲n̲n̲o̲s̲t̲i̲ z̲a̲m̲ě̲s̲t̲n̲a̲n̲c̲ů̲ se tímto nařízením n̲e̲r̲u̲š̲í̲. Případné změny ve formě pracovního režimu zaměstnanců UP jsou v kompetenci jejich nadřízených pracovníků a děkanů fakult.

• Provoz Koleje a menzy UP a univerzitních knihoven zůstává n̲e̲z̲m̲ě̲n̲ě̲n̲.

• I nadále doporučujeme sledovat informace MZV ČR a MZ ČR, z̲e̲j̲m̲é̲n̲a̲ i̲n̲f̲o̲r̲m̲a̲c̲e̲ t̲ý̲k̲a̲j̲í̲c̲í̲ s̲e̲ r̲i̲z̲i̲k̲ s̲p̲o̲j̲e̲n̲ý̲c̲h̲ s̲ c̲e̲s̲t̲o̲v̲á̲n̲í̲m̲.

► Info na webu UP zde: http://bit.ly/2wJzkxH