Nabídka studentských brigád ve společnosti GRAPO s.r.o.

14.4.2024

Nabízíme způsob, jak si přivydělat během studia, aniž by to ovlivnilo Vaše studijní povinnosti.

1) Brigáda ve výrobě reklamy:

• Zahrnuje drobné manuální práce s občasným použitím ručního nářadí (vrtačky, nýtovačky), kompletaci světelných i nesvětelných nápisů, lepení desek, nátěr polystyrenů a osazování LEDkami.
  • Všechny dovednosti poskytneme a proškolíme. Budete pracovat v týmovém prostředí, ve kterém kolegové vždy rádi poradí.
  • Pracovní doba je v pracovní dny od 07:00 do 15:30, s možností flexibilní úpravy podle potřeb (např. ukončení práce ve 14:00).

2) Brigáda na oddělení tisku:

• Zahrnuje obsluhu tiskového stroje, dokončování bannerů, ořez tiskovin, balení a třídění.
  • Pracovní směny jsou flexibilní (ranní, odpolední, noční) podle možností brigádníků, kteří si mohou volit směny dle dostupnosti. Pro volbu směn je vytvořený systém, ve kterém si brigádník může určovat priority kdy by chtěl chodit.
  • Všechny dovednosti poskytneme a proškolíme.

3) Brigáda na oddělení frézy:

• Zahrnuje obsluhu CNC formátovacího stroje.
  • Pracovní směny jsou převážně odpolední, s možností občasných nočních směn.
  • Opět všechny informace a know-how včetně proškolení zajistíme

Kontakt: Pavel Pičman, ppicman@grapo.cz, 725 444 816

Odměna: Start 150 Kč/hod s možností příplatků za práci o víkendech, noční směny a za vynikající výkony.