Nabídka práce v oboru Geografie a GIS

29.4.2020

EKOTOXA S.R.O. PŘIJME NA DOBU URČITOU (s možností prodlouženi na dobu neurčitou):

Specialista v oblasti GEOINFORMATIKY A GEOGRAFIE

Náplň práce:

  • týmová i samostatná práce v oblasti zpracování GIS analýz, tematické kartografie, a analýz fyzické/sociální geografie
  • účast na projektech aplikovaného výzkumu a tvorbě metodik v oblasti geografie a geoinformatiky
  • datové podklady a analýzy pro regionální rozvoj a strategické plánování

Požadavky:

  • ukončené VŠ vzdělání v oboru
  • praxe v oboru výhodou
  • výhodou také doktorandské studium (PhD.) nebo vědecká hodnost
  • samostatnost, odpovědnost
  • organizační schopnosti
  • schopnost týmové spolupráce
  • ŘP skupiny B
  • nástup ihned nebo po dohodě

Nabízíme:

  • práce v příjemném kolektivu
  • získání praxe v oboru
  • odpovídající ohodnocení
  • perspektivní pracovní pozici

Místo výkonu práce: dle dohody se zaměstnavatelem

Životopis spolu s motivačním dopisem zasílejte na uvedenou e-mailovou adresu:

emc@ekotoxa.cz

adresa: EKOTOXA s.r.o., Otická 37, 746 01 Opava

Kontaktní osoba: Ing. Eva Birgusová 724 200 837