ERASMUS pro akademický rok 2022/2023

12.1.2022

Milí studenti,

přiblížil se čas, kdy máte možnost se přihlásit na studijní pobyty ERASMUS+ pro akademický rok 2022/23 (zimní i letní semestr). Pro ty z vás, kdo o studiu v zahraničí přemýšlí, je nutné dobře plánovat, v případě výjezdu v letním semestru je to skoro rok dopředu, tak abyste stíhali studium, diplomku a další aktivity.

Podrobnější informace naleznete na webových stránkách katedry, ze kterých je odkazováno na celouniverzitní stránky s oficiálními informacemi, které platí na všech fakultách. https://www.geoinformatics.upol.cz/mobility

Samotné přihlašování probíhá přes aplikace erasmusplus.upol.cz. Nutné je nahrát životopis a motivační dopis. Termín je 7.2. 2022!

Zájemcům doporučujeme při plánování zvažovat nejen atraktivitu země, ale také nabídku předmětů a také návaznost na diplomku nebo bakalářku (klidně plánovanou). U západních a severských zemí obvykle nutné počítat s tím, že stipendium nevystačí. Pokud plánujete výjezd v 1. ročníku navazujícího studia, hlaste se již nyní. Výjezd je však samozřejmě podmíněn absolvováním Bc. studia a přijetím do Mgr. Pokud budete mít jakékoliv otázky, neváhejte se obrátit na katederního koordinátora doc. Buriana.