KGIrun challenge

Možná jste si všimli, že jsme tento týden opomněli uspořádat tradiční KGIrun. Usilovně jsme totiž připravovali něco většího – pravou GISáckou hecovačku, která motivuje trávit aktivně volné hodiny venku jak zkušené běžce, tak i úplné nováčky, kteří chtějí s běháním teprve začít. Vytipovali jsme pro vás unikátní a velmi pestrý výběr 17 běžeckých a cyklo tras ve formě segmentů na Strava.com, na nichž budeme vaše (i své) aktivity sledovat a automaticky bodově ohodnocovat.

Zatímco otrlí závodníci budou svádět těžké boje o nejlepší čas, začínající můžou na pohodu “sbírat” jednotlivé trasy, a poznávat tak krásy běhu různých vzdáleností po různém povrchu a rozdílnou krajinou. Vzájemně se pak budeme motivovat k pokořování svých cílů a pohybu na čerstvém vzduchu navzdory blížící se zimě. Pro zpestření je ve hře zařazeno i několik cyklosegmentů v Olomouci a blízkém okolí.

Letošní ročník soutěže bude probíhat do konce semestru včetně zkouškového období a zapojit se může každý přihlášením se na Strava.com a přidáním se do zde vytvořeného klubu KGI run challenge. Pak už stačí jen zaznamenávat a dělit se o vybrané pohybové aktivity a sledovat svůj pokrok v pravidelně aktualizované tabulce s výsledky. Se začátky a orientací na Stravě rádi pomůžeme.

Váš KGIrun team