Katedra geografie nabízí volná místa na exkurzi do Rakouska

4.5.2016

Zahraniční geografická exkurze do Rakouska 2016

V pořadí 20. jubilejní exkurze do Rakouska v roce2016 je plánována s odjezdem v pondělí 30. května a návratem v pátek 3. června.

Exkurze je určena pro skupinu 33 studentů, kteří se mohou hlásit napříč ročníky i obory. Přednost mají studenti navazujícího magisterského studia RG a učitelství geografie. V současné době je je již zaplacena záloha na tradiční ubytování v Zell am See.

Na exkurzi bude vybírána záloha 140 Euro (100,- Euro ubytování na 4 noci se snídaní a 40,- Euro na vstupy, jejich přibližnou výši si lze zjistit na www jednotlivých lokalit) a 1200,- Kč jako polovina dopravy zájezdním autobusem (konečná výše záleží na počtu účastníků, druhou polovinu hradí katedra). Případný přeplatek bude vrácen po vyúčtování.

Poplatky na exkurzi budou vybírány do 10. 5. 2016 na sekretariátu (paní Háblová) katedry geografie v budově PřF na 17. listopadu. Vzhledem k možným komplikacím na hranicích každý z účastníků nahlásí číslo cestovního dokladu občanský průkaz/pas a současně adresu trvalého bydliště a číslo mobilního telefonu pro případ nepředvídaných okolností.

Harmonogram zde http://geography.upol.cz/soubory/lide/vysoudil/info2016.pdf