GISÁČEK 2016

Letošní studenstká konference GISÁČEK 2016 proběhne 16. března od 9:00 v prostorách Nové Auly VŠB-TUO. Nově bude tato konference spojena se Sympoziem GIS Ostrava 2016 (16. – 18. března). Všichni účastníci GISáčka mají na Sympozium volný vstup. Stejně jako loni obdrží každý z aktivních účastníků drobný dárek a bude mít možnost vyhrát zajímavé ceny, (tablety, disky, apod.). Hlavní cenu v každé sekci předá pan rektor VŠB-TUO prof. Ivo Vondrák v rámci zahájení Sympozia GIS Ostrava 2016.

Prosíme účastníky, aby se registrovali do 20. února (včetně abstraktu) do sekcí Bakalářská práce nebo Diplomová práce, na stránkách http://gis.vsb.cz/GISacek/GISacek_2016/registrace.php. Do 15. března je potřeba zaslat prezentaci elektronicky na adresu gisacek@vsb.cz. Příspěvky budou publikovány ve sborníku konference GISáček 2016 a je potřeba je zaslat do 16. března.

Veškeré informace jsou dostupné na stránkách konference http://gis.vsb.cz/GISacek/GISacek_2016/. V průběhu bude doplněn program, seznam sponzorů, porota, ceny atd.

Prosím naše studenty, kteří se konference budou chtít účastnit, aby se hlásili osobně u mě nebo na mail jitka.dolezalova@upol.cz. Díky!