Projekt EXPLOZE

Jak se zapojit do projektu?

Přihlašování do projektu, které probíhalo zároveň s přihlášením na seminář učitelů, již bylo ukončeno. Pokud se však jako škola chcete do projektu zapojit dodatečně, budou vám výukové materiály zaslány poštou (do vyčerpání zásob). Kontaktujte, prosím, řešitele projektu na adrese al.vondrakova@volny.cz kde vám budou sděleny bližší podrobnosti.

Seminář pro učitele

Seminář pro učitele se uskutečnil ve čtvrtek 15. května 2008 v budově Krajského úřadu kraje Vysočina, Žižkova 57, Jihlava, v zasedací místnosti A 2.15 a  to od 9.00 do 11.00 hodin. Zúčastnily se ho dvě desítky učitelů z kraje Vysočina.

Kdo se již do projektu zapojil?

Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická - Žďár nad Sázavou
Soukromé gymnázium AD FONTES, o.ps.s - Jihlava
Gymnázium Pacov
Biskupské gymnázium Žďár nad Sázavou