Mapy, analýzy a vizualizace prostorových dat v BI

Zveme vás na workshop z dílny KGI UPOL, který se zaměří na vizualizace a analýzy v Microsoft Power BI – aplikace pro tvorbu manažerských přehledů a webových aplikací, které se mohou skládat z vizuálů, jako jsou grafy, tabulky, filtry, mapy a další.  

Na workshopu, který proběhne formou webináře, se naučíte vytvořit dashboard s grafy a tabulkami na základě volně dostupných dat poskytovaných EU. Poté si vyzkoušíte tvorbu různých druhů map a zveřejnění dashboardu ve formě webové aplikace. 

Webinář se uskuteční večtvrtek 10. 12. 2020 od 13:00 do 14:30 a pro účast je potřeba mít nainstalovaný program Power BI Desktop, který je zdarma ke stažení z webu MicrosoftuPro účast nejsou vyžadovány žádné znalosti z dané oblasti.Registrace i účast na semináři jsou zdarma. Pro registraci na workshop napište email na jan.masopust01@upol.cz. Na základě registrace obdržíte veškeré informace potřebné k účasti na workshopu

Workshop se uskuteční díky podpoře z projektu Erasmus+ Programme, Jean Monnet Module (Project No. 620791-EPP-1-2020-1-CZ-EPPJMO-MODULE, UrbanDM- Data mining and analyzing of urban structures as contribution to European Union studies).