Projekt EXPLOZE

Vítejte

Právě jste zavítali na internetové stránky projektu EXPLOZE - Extra porce lokálního zeměpisu. Projekt je realizován jako grantový projekt Kraje Vysočina, spolufinancován z Fondu Vysočina a Univerzitou Palackého v Olomouci.

Na webových stránkách najdete všechny informace potřebné k tomu, abyste se do projektu zapojili. Takže hurá do toho. Začít můžete v záložce O Projektu a pak se můžete rovnou pustit do řešení jednotlivých lekcí. V téže sekci navíc najdete odkazy na další zajímavé projekty!

Informace pro žáky

Na stránkách každé lekce je vám k dispozici pracovní list pro žáky a prezentace. Nad rámec výuky pak u každé lekce najdete doplňující informace, úkoly nebo odkazy.

Informace pro učitele

U každé lekce je v sekci Výukové lekce připraven balíček obsahující pracovní listy pro žáka, pracovní list pro učitele a prezentace. Pracovní list pro učitele je však zabezpečen heslem, které získáte na kontaktní adrese al.vondrakova@volny.cz nebo na úvodním školení. Všechny studijní materiály dostanete vytištěné na úvodním školení a také jsou pro učitele k dispozici v elektronické formě na CD-Rom. Více v sekci Studijní materiály.